Logode lisamine riietele

Reklaamriided - lisa oma ettevõtte logo riietele

Pakume mugavalt lisaks riiete müügile ka kohe võimalust personaliseerida oma riideid, lisades ettevõtte logo, nimetuse, töötaja nime vms. Reklaamriietuse võimalused:

1) Tikkimine

Masintikand sobib eelkõige materjalidele, mille pind ei ole väga sile - fliisid, särgid, mütsid, sallid, kindad jms. Tulemus jääb nägus ja korrektne ning võimalik on kiiresti tikkida sadu eksemplare. Lisaks ettevõtte logole võib tikkida ka töötaja nime. Tikandi jaoks on vajalik hea resolutsiooniga pdf või jpg fail.

2) Kuumpressimine

Kuumpressimine kujutab endast logo väljatrükki kilele ja kujutise siirdamist kõrgel temperatuuril riietusesemele. Kuumpressimine sobib eelkõige jopedele ja muudele veekindlatele materjalidele, kus nõelatorge rikuks jope veepidavuse. Kuumakindel, võib pesta ja kestab kaua. Ei mõjuta veekindla riietuse omadusi (veekindlust).

On võimalik kuumpressida ka helkurlogo.

3) Embleemi õmblemine

Sobib eelkõige suurte logode paigaldamiseks (suure logo masintikkimine teeb riide selle koha pealt jäigemaks) või saab panna ka jopele (nõelatorkeid on vähem, kui tikkimisel).

4) Siiditrükk

Siiditrüki puhul kantakse iga värv eraldi tootele ning kuivatatakse kõrgel temperatuuril tunnelkuivatis. Sobib siledapinnalistele tekstiilitoodetele trükkimiseks (T-särgid, pusad). 
 

Teenuse tellimiseks võtke palun ühendust meie müügiesindajatega. Lisanduv aeg ca 2-7 päeva. Vajalik vektorgraafikas (näiteks *eps, *.ai, *.cdr) logo. Sobib ka kõrgresolutsiooniga pdf või jpg formaat.