Uus
ESSVE betoonikruvi 6k/8v CorrSeal/C4 (100tk karbis)
  • ESSVE betoonikruvi 6k/8v CorrSeal/C4 (100tk karbis)
  • ESSVE betoonikruvi 6k/8v CorrSeal/C4 (100tk karbis)

ESSVE betoonikruvi 6k/8v CorrSeal/C4 (100tk karbis)

Tootekood: ES-105283;105284
Mõõt: Kogus karbis: 100tk
  • Hind: 9.6€ (8€)
  • Soodushind: 6.72€ (5.6€)
Saadavus Saadaval Peterburi tee 44 kaupluses

ESSVE betoonikruvi ECS on taskukohane betoonikruvi lihtsamateks töödeks, kui paigalduse kohta ei nõuta nt ETA tunnustust.

KIRJELDUS

Spetsiaalselt karastud kruvi, mis keeratakse puuritud auku otse, ilma tüüblita. Kruvil on nn hi-low-keere, mis tagab head koormusväärtused ning lihtsustab paigaldamist.

Pinnatöötlus CorrSeal annab vastavalt Rootsi tüübikinnitusele 15-aastase vastupidavuse korrodeeruvusklassi C4 puhul. Standardi ISO 9223 kohaselt iseloomustavad korrodeeruvusklassi C4 väliskeskkonnad, kus esineb märgatavas koguses õhusaastet või mõõdukas koguses soola, näiteks tööstuspiirkonnad ja rannikualad.

PAIGALDAMINE

Paigaldamisel on soovitatav kasutada löökkruvikeerajat.

Betoonikruvi ei nõua kinnituse kindlustamiseks eelpingestusmomenti, mis tähendab, et kui kruvi on jõudnud aluspinda, tuleb igasugust pingutamist vältida. Lõplik rakendatav pingutusmoment ei tohi olla suurem kui fikseeritava objekti paigalhoidmiseks vajalik. Esitatud pingutusmoment on maksimaalne pingutusmoment; mitte ajada segi teiste toodetega, mis nõuavad eelpingestusmomenti (nt kiilankrud).

Betoonikruvi ECS on läbikarastatud ning seetõttu tundlik viltusele sissekruvimisele. Puuriauk peab olema aluspinna suhtes 90 kraadi all.

Betoonikruvi ECS puhul ei ole nõutav puuriaugu puhtaks puhumine enne paigaldamist, kuid puuriauk peab olema piisavalt sügav, et betoonikruvi saavutaks õige paigaldussügavuse sõltumata võimalikust auku jäänud puurimistolmust.